اداره برق پرند

ساختمان اداره برق پرند، الگویی از معماری ساختمان های دولتی ساخته شده توسط شرکت ناصرین

شهر جدید پرند یکی از شهرهای جدید کشور ایران است که در جنوب غربی تهران واقع شده است. این شهر در سال 1374 با هدف اسکان جمعیت تهرانی‌ها و ایجاد قطب صنعتی جدید در اطراف تهران تاسیس شد. با توجه به رشد جمعیت پرند و افزایش نیازهای ساکنان آن، ساخت و ساز ساختمان‌های دولتی و خدماتی در این شهر نیز افزایش یافته است. یکی از این ساختمان‌های مهم، ساختمان اداره برق است که توسط شرکت ناصرین ساخته شده است.

موقعیت اداره برق پرند

ساختمان اداره برق پرند در فاز 2 این شهر در ضلع جنوبی بلوار جمهوری اسلامی حدفاصل  چهاراه فدک و  میدان استقلال  واقع شده است که با توجه به فعالیت این ساختمان دولتی به عنوان تنها ساختمان اداره برق شهر پرند، به طور روزانه و مستمر پذیرای مراجعین زیادی می‌باشد.

اطلاعات ساختمان

طراحی معماری این ساختمان می‌بایست به گونه ای می‌بود که پیش بینی تمام فضای مورد نیاز جهت بخش های مختلف مدیریتی و خدماتی شامل مدیریت، اتاق‌های کار، سالن کنفرانس، اتاق جلسات و سالن های انتظار، بخش فنی ساختمان شامل انبارها و آزمایشگاه‌ها و بخش رفاهی ساختمان شامل سالن مراجعین امور مشترکین انجام می‌شد به طوری که پاسخگوی کامل نیازهای شهر در این زمینه باشد.

این ساختمان در زمینی به مساحت 1074 متر مربع و با زیربنای 2536 متر مربع ساخته شده است. ساختمان شامل بخش‌های مدیریتی، اداری، فنی و رفاهی است.

در طراحی ساختمان اداره برق پرند از مصالح و طراحی های روز دنیا استفاده شده است. نمای ساختمان از سنگ و شیشه است که جلوه‌ای مدرن و زیبا به آن بخشیده است. در طراحی داخلی ساختمان نیز از متریال با کیفیت و مدرن استفاده شده است.

همچنین ببینید

پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
انجام شده

پروژه مسکونی قائم فاز 3 شهر پرند

پروژه قائم(ناصرین پرند) پروژه قائم که در شهر پرند به پروژه ناصرین پرند معروف است در فاز 3 پرند در زمینی به وسعت 11 هکتار  …

بیشتر بخوانید ←
انجام شده

پروژه ساخت 400 واحد ویلایی و مشاعی فاز 3 شهر پرند

بیشتر بخوانید ←
انجام شده

پروژه اداره مالیات شهر پرند

بیشتر بخوانید ←
نقشه پرند سرمایه‌گذاری در فاز سه پرند
انجام شده

پروژه آماده سازی 280 هکتاری فاز سه شهر پرند

سرمایه‌گذاری در فاز سه پرند فرصتی طلایی فاز سه پرند یکی از بزرگترین فازهای این شهر جدید است که در شمال‌غربی آن قرار دارد. این …

بیشتر بخوانید ←
پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
اسکرول به بالا