نقشه پرند سرمایه‌گذاری در فاز سه پرند

سرمایه‌گذاری در فاز سه پرند فرصتی طلایی

 

فاز سه پرند یکی از بزرگترین فازهای این شهر جدید است که در شمال‌غربی آن قرار دارد. این فاز در مساحتی بالغ بر 280 هکتار در حال توسعه است و قرار است جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر را در خود جای دهد.

فاز سه پرند از نظر موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب است. این فاز در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (ره) قرار دارد و از طریق آزادراه تهران-ساوه به مرکز تهران نیز دسترسی خوبی دارد.

از نظر امکانات رفاهی و خدماتی نیز، فاز سه پرند در حال توسعه است. در این فاز، مراکز تجاری، مسکونی، درمانی، آموزشی و تفریحی متعددی در حال احداث است. همچنین، فاز سه پرند دارای فضای سبز و پارک‌های متعددی است.

امکانات این فاز

فاز سه پرند دارای امکانات رفاهی و خدماتی متعددی است که انگیزه لازم را جهت سرمایه‌گذاری در فاز سه پرند ایجاد می‌کند از جمله امکانات این فاز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مراکز تجاری: در فاز سه پرند، مراکز تجاری متعددی از جمله پرند مال، های سی (Hi Sea) و بازار سنتی و واحد های تجاری ناصرین قرار دارد و همچنین پروژه های سیتی سنتر و ستین در حال ساخت می باشد.

  • مراکز مسکونی: در فاز سه پرند، پروژه های ویلایی و آپارتمانی ناصرین قرار دارد.

  • مراکز آموزشی: در فاز سه پرند، مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم و دانشگاه آزاد اسلامی پرند در حال فعالیت است.

در آینده چه میشود؟

فاز سه پرند یکی از قطب‌های اقتصادی و مسکونی آینده تهران و حومه است. این فاز به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب، امکانات رفاهی و خدماتی متعدد و قیمت مناسب زمین و مسکن، یکی از گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری در فاز سه پرند است.

همچنین ببینید

پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
انجام شده

پروژه مسکونی قائم فاز 3 شهر پرند

پروژه قائم(ناصرین پرند) پروژه قائم که در شهر پرند به پروژه ناصرین پرند معروف است در فاز 3 پرند در زمینی به وسعت 11 هکتار  …

بیشتر بخوانید ←
انجام شده

پروژه ساخت 400 واحد ویلایی و مشاعی فاز 3 شهر پرند

بیشتر بخوانید ←
اداره برق پرند
انجام شده

پروژه اداره برق شهر پرند

ساختمان اداره برق پرند، الگویی از معماری ساختمان های دولتی ساخته شده توسط شرکت ناصرین شهر جدید پرند یکی از شهرهای جدید کشور ایران است …

بیشتر بخوانید ←
انجام شده

پروژه اداره مالیات شهر پرند

بیشتر بخوانید ←
پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
اسکرول به بالا