پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین

شرکت انبوه سازان ناصرین در تاریخ ۱۳۸۳/۳/۱۸ با شماره ثبت ۲۲۳۸۰۳ در اداره تعاون و پس از آن در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است..
شرکت انبوه سازان ناصرین با هدف و مأموریت ساخت مسکن با کیفیت برای اقشار مختلف جامعه و در شأن آنان تأسیس گردیده و هم اکنون با همکاری نیروهای انسانی مجرب و در اختیار داشتن، امکانات، وسایل و ماشین آلات سنگین راه سازی و ساختمان سازی، الگوی مناسبی در صنعت انبوه سازی مسکن کشور ارائه نموده است.

سازه ها

مدیریت مجرب و گروه فنی مهندسی شرکت انبوه سازان ناصرین، متشکل از مسئولین تعاونی جعفریه با سابقه ساخت ۲۵۰۰ واحد مسکونی، یک باب مسجد، یک باب حوزه علمیه یک باب درمانگاه، ۳ باب مجتمع تجاری ویک فضای سبز در فاز ۵ شهر اندیشه و ساخت ۷۵۰۰ واحد مسکونی، ۶۰۰۰۰ متر مربع فضای تجاری، ۱۴ باب مدرسه، ۴ باب کتابخانه و مرکز فرهنگی،یک باب درمانگاه، ۳ باب مسجد بزرگ، ۱۰۵۵۰۰ مترمربع فضای سبز و ورزشی در فاز ۲ شهر پرند می باشند.

پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
ماشین آلات شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین

تجهیزات و ماشین آلات

شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین با در اختیار داشتن ۴۸ دستگاه ماشین آلات راه سازی، توفیقات ارزنده ای را در اجرای پروژه آماده سازی اراضی ۲۸۰ هکتاری و پروژه اجرای شبکه های آب و فاضلاب، برق و گاز فاز ۳ شهر پرند به دست آورده و با ساخت و تحویل ۴۰۰ واحد مسکن ویلایی یک طبقه و مشاعی دو طبقه با متراژهای ۹۰،۱۰،۲۵۰ و ۳۰۰ متر مربع در شهر پرند، برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان خود افزوده است.

تجربیات

در حال حاضر، شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین پس از دو دهه تلاش متعهدانه به انباشت عظیمی از دانسته های مدیریتی و فنی مهندسی ارزشمند در صنعت انبوه سازی مسکن دست یافته و با اتمام ماموریت تعاونی جعفریه، به شکل جدیدی به حیات افتخار آفرین خود ادامه می دهد.

 

پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین

پروژه قائم

 

اخیرا شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین ساخت پروژه مجموعه مسکونی ۱۰۵۰ واحدی قائم را به اتمام رسانده. این مجموعه ۱۴ برج ۱۰،۹ و ۱۲ طبقه با واحدهایی در متراژهای ۶۶ تا ۱۲۱ متر مربع و ۱۳۸ بلوک ۳، ۴ و ۵ طبقه مشاعی با واحدهایی در متراژهای ۸۷ تا ۱۰۵ متر مربع و ۱۱ باب تجاری را در بر گرفته که شامل ۱۶۵۰۰۰ متر مربع زیربنا است که ۱۴۰۰۰۰ متر مربع آن مفید و عایقی مشاع میباشد.

ایمن

در فرآیند طراحی و برنامه ریزی ساخت این مجموعه، پس از آزمودن روش های مختلف ساخت با رویکرد بهینه سازی روش های اجرا، در زمینه تست زلزله و احتساب نتایج آن در مقاوم سازی واحدهای در دست ساخت، گام های بزرگ و ارزشمندی برداشته شده است.

پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین

زیبایی شناختی

در کنار توجه به مسائل فنی اجرایی، شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین به ارتقاء ابعاد زیباشناختی و کیفیت بصری فضای مجموعه و تأثیر آن بر منظر شهر پرند توجه خاصی داشته و با بهره گیری از طراحان جوان و باذوق در درون شرکت و مشاورین طراح همکار (مشاور نقش نو) و همچنین شرکت های معتبر تولید و تهیه مصالح استاندارد، اقدامات ارزشمندی در انجام رسالت های حرفه ای خود در جامعه انبوه سازان کشور انجام داده است.

پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین

مجتمع چند منظوره تجاری اداری فرهنگی و تفریحی

1 از 5

پارکینگ طبقاتی

2 از 5

برج های مسکونی  ده و دوازده طبقه

3 از 5
مجتمع های مسکونی دو الی چهار طبقه 4 از 5


<span style=”color: #ffffff;”>

فضای تفریحی و ورزشی

 

5 از 5
پروژه های شرکت انبوه سازان مسکن ناصرین
اسکرول به بالا